Szpachlówki wykończeniowe

Aktywne filtry

MIPA Szpachlówka P96...

Mipa P96 Anti-Rust jest szpachlówką wypełniającą i wykończeniową z bezpośrednią przyczepnością do blach stalowych, ocynkowanych, aluminium, powierzchni ocynowanych, TWS i drewna, która na powierzchniach metalicznych gwarantuje bardzo wysoką ochronę antykorozyjną. Dzięki temu można zrezygnować z aplikacji podkładu antykorozyjnego przed szpachlowaniem powierzchni. Jest to korzystne przede wszystkim w pracach naprawczych samochodów zabytkowych lub podczas prac, w których wymagane jest uzyskanie wysokiej ochrony antykorozyjnej. Pozostałe charakterystyczne cechy tego produktu to krótki czas schnięcia oraz łatwość szlifowania. Polakierować podkładami wypełniającymi Mipa.

88,00 zł
search

MIPA Szpachlówka P97 -...

Mipa P 97 jest szpachlówką wypełniającą i wykończeniową z bezpośrednią przyczepnością do blach stalowych, ocynkowanych, aluminium, powierzchni ocynowanych, TWS i drewna. Pozostałe charakterystyczne cechy tego produktu to krótki czas schnięcia oraz łatwość szlifowania, jak również nieporowata aplikacja przy wysokiej grubości warstw.

66,00 zł
search

MIPA Szpachlówka P99E -...

Mipa P 99 Multi-Star jest szpachlówką wypełniającą i wykończeniową o dobrej przyczepności do blachy stalowej, ocynkowanej, aluminium, TWS i drewna.

56,60 zł
search

MIPA Szpachlówka PE Ligith...

Szpachlówka 2K poliestrowa o zmniejszonym ciężarze właściwym, do zamykania porów i nierówności w renowacji samochodów osobowych. Mipa P118 charakteryzuje się gładką, pozbawioną porów, zamkniętą powierzchnią. Dzięki swoim właściwościom nie ma potrzeby stosowania szpachlówki wykończeniowej. Mipa P118 można szlifować papierem ściernym o wyższych gradacjach już po krótkim czasie schnięcia.

58,00 zł
search

MIPA Szpachlówka PX8 1,8 kg

Mipa PX 8 jest 2K szpachlówką wypełniającą i wykończeniową z przyczepnością do żelaza, stali, aluminium, TWS, podłoży ocynkowanych. Krótki czas schnięcia i łatwość szlifowania to główne cechy tego produktu. Polakierować podkładem Mipa 4+1 Acrylfiller HS lub Mipa EP Grundierfiller. Do podłoży ocynkowanych produkt nabiera przyczepności po ok. 1 godz. od aplikacji.

58,90 zł
search
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć