Samochodowe

Aktywne filtry

FEYCOPOX 581 2K EP HARZ 600...

Feycopox 581 2K EP Harz 581 to krystalicznie czysta, bezrozpuszczalnikowa żywica na bazie epoksydowej, idealna do zatapiania różnych przedmiotów, stosowana także jako forma żywiczna lub jako warstwa zabezpieczająca różne materiały, które się pod nią znajdują jak: tworzywa sztuczne wzmacniane włóknem szklanym, szkło, drewno, kamień, biżuteria. Chroni je przed blaknięciem i pękaniem z biegiem czasu. Nadaje się również do zastosowania profesjonalnego jak np.: na blaty i stoły.

89,00 zł
search

MIPA Szpachlówka P70...

Mipa P70 to wysokogatunkowa, wolna od azbestu szpachlówka wypełniająca na bazie żywicy poliestrowej z pigmentacją aluminiową, stworzona specjalnie z myślą o wysokich wymaganiach jakościowych dotyczących konstrukcji pojazdów i prac naprawczych w zakresie obróbki, przyczepności i podatności na szlifowanie.

67,00 zł
search

MIPA Szpachlówka P50...

Mipa P50 jest 2K szpachlówką z dodatkiem włókien szklanych („krótki włos”), bez dodatku szkodliwego azbestu, na bazie poliestrowej. Ze względu na zawartość włókien szklanych, produkt nadaje się do wypełniania rys, małych dziurek i ubytków spowodowanych działalnością korozji stali, żelaza i aluminium. Znajduje również zastosowanie w naprawie GfK. Produkt stosowany do naprawy samochodów osobowych, pojazdów, do budowy maszyn i łodzi, w tym pojazdów o stałym obciążeniu wodą. Możliwa jest bezproblemowa aplikacja na powierzchnie pionowe.

57,50 zł
search

MIPA spray środek do...

Mipa HV-Hohlraumversiegelung to powłoka ochronna antykorozyjna na bazie specjalnych wosków do konserwacji profili zamkniętych w pojazdach. Dzięki doskonałej stabilności, wilgoć jest wypierana nawet w narożnikach i zagięciach. Nie kapie i nie spływa.

34,90 zł
search

MIPA spray Rozpuszczalnik...

Mipa 2K-HS-Rozcieńczalnik to specjalna mieszanka rozcieńczalników do rozpuszczania krawędzi mgiełki natryskowej przy naprawach punktowych i podczas cieniowania systemami lakierów nawierzchniowych Mipa 2K-HS.

41,00 zł
search

MIPA Spray podkład 1K...

Mipa 1K Podkład epoksydowy spray to wysokowydajny, bezchromianowy 1K podkład naprawczy na bazie żywicy epoksydowej. Dzięki temu doskonale sprawdza się jako podkład antykorozyjny. Dodatkowo zapewnia bardzo dobry efekt izolacji przed wpływem wilgoci. Może być stosowany na nośnych, szlifowanych starych lakierach i fabrycznych podkładach lub bezpośrednio na podłożach stalowych, aluminiowych i ocynkowanych. Mipa 1K Podkład epoksydowy w sprayu charakteryzuje się szybkim schnięciem i bardzo dobrą szlifowalnością. Dzięki swoim właściwościom i zastosowanej dyszy, możliwe są drobne naprawy punktowe bez ryzyka tworzenia się odkurzu lakierniczego. Zmniejsza to znacznie ilość pracy przy szlifowaniu międzyoperacyjnym.

35,00 zł
search

MIPA SPRAY Lakier Struk. do...

Mipa Bumper Paint Spray jest wysokiej jakości szybkoschnącą powłoką strukturalną, przeznaczoną do naprawy typowych plastikowych powierzchni części samochodowych, takich jak zderzaki, lusterka zewnętrzne i spojlery lub jako spray efektowy.

37,00 zł
search

MIPA Spray kunststoff...

Podkład przyczepnościowy do tworzyw sztucznych 1K można stosować na większości części samochodowych wykonanych z tworzyw sztucznych: ABS, laminat EP, PA, PBTP, PC, POM, PP/EPDM, PPO, PUR twardy, PUR miękki, PVC.

34,00 zł
search

MIPA SPRAY efekt mrozu -...

Mipa efekt mrozu Spray Liquid Ice jest wodorozcieńczalnym lakierem, przeznaczonym do uzyskania efektu kwiatu lodu. Dzięki specjalnej formule możliwe jest symulowanie struktury krystalicznej zamarzniętego lodu (wzór mrozu) w postaci powłoki. Mipa efekt mrozu Spray Liquid Ice nadaje się do dekoracyjnego zastosowania w pomieszczeniach po pokryciu lakierem bezbarwnym Mipa. Nie może być stosowany w pomieszczeniach wilgotnych i mokrych.

85,00 zł
search

MIPA LAKIER STRUKTURALNY DO...

Mipa Bumper Paint to strukturalna powłoka jednokomponentowa przeznaczona do prac naprawczych zderzaków, lusterek zewnętrznych, listew ozdobnych etc. wykonanych z tworzyw sztucznych.

99,00 zł
search

MIPA ANTYSILIKON dodadet do...

Mipa Anti-Silikon – Dodatek anty-silikonowy

Zapobiega powstawaniu defektów lakieru, odchodzeniu lakieru od podłoża w przypadku, gdy podłoże zawiera silikon, politurę, wosk i tłuszcz. Do zastosowania z lakierami 2K(OC/AC/PUR/PUR HS) i lakierami syntetycznymi Mipa.

65,00 zł
search
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć