Spray

Aktywne filtry

MIPA spray środek do...

Mipa HV-Hohlraumversiegelung to powłoka ochronna antykorozyjna na bazie specjalnych wosków do konserwacji profili zamkniętych w pojazdach. Dzięki doskonałej stabilności, wilgoć jest wypierana nawet w narożnikach i zagięciach. Nie kapie i nie spływa.

34,90 zł
search

MIPA SPRAY Szpachel...

Mipa szpachlówka natryskowa w sprayu jest produktem szybkoschnącym służącym do wypełniania małych nierówności, zarysowań, śladów po szlifowaniu itp. na zaszpachlowanych powierzchniach. Nadaje gładką powierzchnię do dalszego lakierowania. Nadaje się do polakierowania 1 K i 2K lakierami nawierzchniowymi konwencjonalnymi i wodorozcieńczalnymi.

35,00 zł
search

MIPA spray Rozpuszczalnik...

Mipa 2K-HS-Rozcieńczalnik to specjalna mieszanka rozcieńczalników do rozpuszczania krawędzi mgiełki natryskowej przy naprawach punktowych i podczas cieniowania systemami lakierów nawierzchniowych Mipa 2K-HS.

41,00 zł
search

MIPA Spray podkład 1K...

Mipa 1K Podkład epoksydowy spray to wysokowydajny, bezchromianowy 1K podkład naprawczy na bazie żywicy epoksydowej. Dzięki temu doskonale sprawdza się jako podkład antykorozyjny. Dodatkowo zapewnia bardzo dobry efekt izolacji przed wpływem wilgoci. Może być stosowany na nośnych, szlifowanych starych lakierach i fabrycznych podkładach lub bezpośrednio na podłożach stalowych, aluminiowych i ocynkowanych. Mipa 1K Podkład epoksydowy w sprayu charakteryzuje się szybkim schnięciem i bardzo dobrą szlifowalnością. Dzięki swoim właściwościom i zastosowanej dyszy, możliwe są drobne naprawy punktowe bez ryzyka tworzenia się odkurzu lakierniczego. Zmniejsza to znacznie ilość pracy przy szlifowaniu międzyoperacyjnym.

34,50 zł
search

MIPA SPRAY Lakier Struk. do...

Mipa Bumper Paint Spray jest wysokiej jakości szybkoschnącą powłoką strukturalną, przeznaczoną do naprawy typowych plastikowych powierzchni części samochodowych, takich jak zderzaki, lusterka zewnętrzne i spojlery lub jako spray efektowy.

36,00 zł
search

MIPA Spray kunststoff...

Podkład przyczepnościowy do tworzyw sztucznych 1K można stosować na większości części samochodowych wykonanych z tworzyw sztucznych: ABS, laminat EP, PA, PBTP, PC, POM, PP/EPDM, PPO, PUR twardy, PUR miękki, PVC.

34,00 zł
search

MIPA SPRAY efekt mrozu -...

Mipa efekt mrozu Spray Liquid Ice jest wodorozcieńczalnym lakierem, przeznaczonym do uzyskania efektu kwiatu lodu. Dzięki specjalnej formule możliwe jest symulowanie struktury krystalicznej zamarzniętego lodu (wzór mrozu) w postaci powłoki. Mipa efekt mrozu Spray Liquid Ice nadaje się do dekoracyjnego zastosowania w pomieszczeniach po pokryciu lakierem bezbarwnym Mipa. Nie może być stosowany w pomieszczeniach wilgotnych i mokrych.

85,00 zł
search

U-POL SPRAY 500 ml ETCH...

U-POL Power Can Etch Primer Spray - podkład reaktywny do gruntowania i zabezpieczenia przed rdzą powierzchni metalowych (1k).

27,00 zł
search

U-POL SPRAY 450ml - 3 -...

U-pol SPOT#3 Universal Spot Primer - Szybkoschnący uniwersalny podkład punktowy, idealny do drobnych przetarć i miejscowych napraw. 

55,00 zł
search

U-POL SPRAY 450ml - 10 -...

U-pol Guard #10 GUARD/AL - Teksturowana, trwała powłoka chroniąca przed odpryskami kamieni, solą, wilgocią i rdzą.

28,50 zł
search

U-POL SPRAY 450ml - 1 -...

U-pol Clear #1 CLEAR/AL - Zaawansowany lakier bezbarwny grubopowłokowy, który zapewnia doskonałe wykończenie o wysokim połysku, odporność na promieniowanie UV i trwałość. 

57,00 zł
search
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć